Revolution Slider Error: Slider with alias home-1 not found.
Maybe you mean: 'duotone1' or 'duotone2'

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

BUĞDAY

Cendere - Perre - İkbal

ARPA

Akhisar - Akziyaret - Sancak

NOHUT

Aras - Azkan

MERCİMEK

Ahsen - Fırat

YÜKSEK VERİMLİ TOHUMLAR

Neden Resa Tohumculuk

Firmamız tarafından üretilen tohumluklar, sertifikasyon biitiminden itibaren yurdun tum taraflarına sevkiyatlar yapılmaktadır..

Resa tohumculuğun Tecrübeli ve Bilgili araştırma ekibi, yüksek teknolojiyi kullanarak yeni çeşitler geliştirmek için alt yapı ve saha çalışmalarını yurutmekedir.

1996’dan günümüze çiftlikler ve organik ürünlerle çalışıyoruz ve dürüst olmak gerekirse bu şimdiye kadarki en iyi tohum üretimlerimiz %100 doğal ve %100 yerli oluşumuz.

"Biz Topragı Seviyoruz.. "

RESA ARGE

  • RESA tohumculuk ARGE yatırımları konusunda alanında öncü bir firmadır. Yıllık cirosunun % 0,5 ‘’i Araştırma ve Geliştirme Faaliyetleri için harcamaktadır. Resa tohumculuğun Tecrübeli ve Bilgili araştırma ekibi, yüksek teknolojiyi kullanarak yeni çeşitler geliştirmek için alt yapı ve saha çalışmalarını yurutmekedir.

Bir yılda ortalama 20.000 – 25.000 dekar alanda toplam 12.000 – 15.000 ton sertifikalı tohumluk üretimi yapmaktayız.

Sıvı ilaçlama sistemi kullanılan tohumluklarımız mantari hastalıklara karşı fungisit ile, zararlılara karşı ise uygun insectisitler ile ilaçlanmaktadır.

Tüm bu süreçlerden sonra 50 kg’lık çuvallı ambalajlar ile satışa sunulmaktadır.

Geldiğimiz noktada; tohumlarımızı tercih eden çiftçilerimizin birim alandan daha yüksek verim alarak, aynı masrafla daha fazla gelir elde etmelerinin mutluluğunu yaşıyoruz.

Geldiğimiz noktada; tohumlarımızı tercih eden çiftçilerimizin birim alandan daha yüksek verim alarak, aynı masrafla daha fazla gelir elde etmelerinin mutluluğunu yaşıyoruz.

KATALOG

RESA TOHUMCULUK KATALOG

2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020