ankara ambar kargo izmir psikolog bodrum bosch servisi ikinci el beyaz eşya alanlar antalya trafik kazası avukatı antalya avukatı Şehirler arası nakliyat

HAKKIMIZDA

1980 yılında Adıyaman’da çiftçilik ile beraber yapılan Tohumculuk, daha sonra Turizm, Otomotiv ve Kimyevi Gübre ile başlayan ve 1995 yılında devam eden çalışmalar sonucunda ” Olgunlar Tur. Tar. Enerji. Üret. Tic Paz. Ltd. Şti ” kurulmuştur.
Sürdürülebilir bir büyüme ivmesi ile emin adımlarla yoluna devam eden Olgunlar Tur. Tar. Enerji. Üret. Tic Paz. Ltd. Şti halkımızdan gelen yoğun talep üzerine Eski Hüsnü Mansur Köyü’nde 2500 m2’lik tohumculuk üretim tesisi kurmuş, alım-satım ve turizm konularında bugüne kadar birçok projeyi yerel ve uluslararası pazar ile buluşturmuştur.
Olgunlar Tur. Tar. Enerji. Üret. Tic Paz. Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana 25 yılı aşkın iş tecrübesi ile sunduğu yüksek kalite ve standartlarda hizmet ve üretimi, 1996 yılı itibarı ile turizm sektöründe ilerlemeyi ve geliştirmeyi başarmıştır.
Firmamız yerli üretimde adeta bir devrim yapmıştır. Makine parkurunu sürekli genişletmekte, bölge halkına istihdam sağlamakta ve firmamız çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
Olgunlar Tur. Tar. Enerji. Üret. Tic Paz. Ltd. Şti tarafından AB standartlarına üretilen Buğday, Arpa, Tritikale, Yem Bezelyesi, Fiğ, Pamuk, Mercimek ve Nohut tohumluğu üretimi, son olarak Olgunlar Tohumculuk, markalandırılmıştır ve piyasa kullanımına sunulmuştur.