Degerli Üreticilerimiz ve Bayilerimiz

Firmamız, olgunlar ailesinin 1970 yıllardan günümüze uğraştığı ticari hayatında, 1995 yılında kurduğu ve bundan sonra şirket olarak Olgunlar Ltd.Şti, devam edeceği bir kuruluş olarak (4) ana konuda faaliyet göstermektedir;

Leblebilik çeşidimiz GÖKSU tescillendi

Leblebilik çeşidimiz GÖKSU tescillendi 12.04.2017 Tarihinde Yapılan Ülkesel Tohumluk Tescil Toplantısında görüşülen Leblebilik Nohut çeşidimiz “GÖKSU” Tescil edilerek Ülkemizin Tohumculuğuna ve Tarımına kazandırılmıştır.

Diyarbakır Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Adıyaman’dan 150 çiftçi katıldı.

Diyarbakır Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Adıyaman’dan 150 çiftçi katıldı. Adıyaman Tarım il Müdürlüğü ile Kahta Ziraat Odası Başkanlığının ortaklaşa düzenlediği organizasyonla,

MERT Arpa Çeşidimiz Tescillendi

MERT Arpa Çeşidimiz Tescillendi 13.04.2018 Tarihinde Yapılan Ülkesel Tohumluk Tescil Toplantısında görüşülen Arpa çeşidimiz "MERT" Tescil edilerek Ülkemizin Tohumculuğuna ve Tarımına kazandırılmıştır. Emeği geçen herkesten Allah Razı Olsun teşekkür ederiz; Yerli ve Milli Tohumlar için çalışmaya devam ediyoruz.

ARAS Nohut Çeşidimiz Tescillendi

ARAS Nohut Çeşidimiz Tescillendi 12.04.2018 Tarihinde Yapılan Ülkesel Tohumluk Tescil Toplantısında görüşülen Nohut çeşidimiz "ARAS" Tescil edilerek Ülkemizin Tohumculuğuna ve Tarımına kazandırılmıştır. Emeği geçen herkesten Allah Razı Olsun teşekkür ederiz; Yerli ve Milli Tohumlar için çalışmaya devam ediyoruz.

MELİHBEY Tritikale Çeşidimiz Tescillendi

MELİHBEY Tritikale Çeşidimiz Tescillendi 13.04.2018 Tarihinde Yapılan Ülkesel Tohumluk Tescil Toplantısında görüşülen Tritikale çeşidimiz "MELİHBEY" Tescil edilerek Ülkemizin Tohumculuğuna ve Tarımına kazandırılmıştır. Emeği geçen herkesten Allah Razı Olsun teşekkür ederiz; Yerli ve Milli Tohumlar için çalışmaya devam ediyoruz.

ŞAHAN Mercimek Çeşidimiz Tescillendi

ŞAHAN Mercimek Çeşidimiz Tescillendi 12.04.2018 Tarihinde Yapılan Ülkesel Tohumluk Tescil Toplantısında görüşülen Mercimek çeşidimiz "ŞAHAN" Tescil edilerek Ülkemizin Tohumculuğuna ve Tarımına kazandırılmıştır. Emeği geçen herkesten Allah Razı Olsun teşekkür ederiz; Yerli ve Milli Tohumlar için çalışmaya devam ediyoruz.

Çeşidimiz AKZİYARET tescillendi

Çeşidimiz AKZİYARET tescillendi Firmamız tarafından geliştirilen  AKZİYARET (arpa ) çeşidimiz 13.04.2017 tarihinde yapılan tescil komitesinde tescil edilerek ülkemizin tarımına ve çiftçisine hayırlı olsun.

Çeşidimiz İKBAL tescillendi

Çeşidimiz İKBAL tescillendi Firmamız tarafından geliştirilen İKBAL (ekmeklik buğday) çeşidimiz 13.04.2017 tarihinde yapılan tescil komitesinde tescil edilerek, ülkemizin tarımına ve çiftçisine hayırlı olsun.