ankara ambar kargo izmir psikolog bodrum bosch servisi ikinci el beyaz eşya alanlar antalya trafik kazası avukatı antalya avukatı Şehirler arası nakliyat
OL3

MİSYONUMUZ

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Çalışmalarımızda Teknik Ekibimiz ve üreticiler iş birliği içindedirler. Sürekli olarak Gıda Endüstrisinin ihtiyaçları, tüketici talepleri ve yeni Trendler göz önünde tutulmaktadır. Ülkemizin insanı için en iyi Endüstri, Yem, Hububat ve Baklagiller tohumlukların çeşitlerini sunmak için üreticiler ile birlikte ARGE merkezimizde geliştiriyoruz.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin tarım alanı arzu edilen seviye ulaştırmak adına tarımsal alanları artırmak mümkün olmadığına göre üretimde hedeflenen artışlar ıslah edilmiş genetik potansiyeli yüksek çeşitlerin, Yani sertifikalı tohumlukların uygun yetiştirme yöntemleri kullanılarak ve uygun ekolojilerde yetiştirilmelerini sağlamayı OLGUNLAR TOHUMCULUK kendine ilke edinmiştir.
Bu şekilde firmamızın ARGE kısmında çıkan çeşitleri üreterek ve ülkemiz çiftçisinin uygun tohumlukların geliştirilmesi ve çoğaltılmasında paralel olarak üretilmesi ve çiftçilerimize ulaşmasını sağlamaktır.
Üretici çiftçilerimiz ve bayilerimize her zaman en iyi hizmet ve nitelikli ürünü ulaştırmanın onur ve mutluluğunu taşımaktadır.