logo

Değerli Üreticilerimiz ve Bayilerimiz

Değerli üreticilerimiz ve bayilerimiz.

Firmamız, olgunlar ailesinin 1970 yıllardan günümüze uğraştığı ticari hayatında, 1995 yılında kurduğu ve bundan sonra şirket olarak Olgunlar Ltd.Şti, devam edeceği bir kuruluş olarak (3) ana konuda faaliyet göstermektedir;

1- Tohumculuk ( Buğday, Arpa, Mercimek ve Nohut )
2- Turizm ( Öğrenci taşıma, kamu ve özel firmalara filo şeklinde araç kiralama işi)
3- Tarımsal yapı ( kimyevi gübre ve tarım ilaçları pazarlama )

Olgunlar tohumculuk hububat ıslahı ve üretimi konusunda çalışan firmamız. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ‘’tohum araştırıcı ve ıslahçı kuruluş’’ olarak tescil edilmiş bir tohum firmasıdır. Pamuk, Buğday, Arpa, Nohut ve Mercimek üretimi ve ıslahı yapan Türkiye’ nin en önemli kuruluşlarından biridir. Sürdürülebilir bir büyüme ivmesi ile emin adımlarla yoluna devam eden firmamız her yıl ürün yelpazesine yeni çeşitleri ekleyerek ve halkımızdan gelen yoğun talep üzerine Eski Hüsnümansur Köyü’nde 2500 m2'lik tohumculuk üretim tesisi kurmuş, alım-satım ve turizm konularında bugüne kadar birçok projeyi yerel ve uluslar arası pazar ile buluşturmuştur. Firmamız yerli üretimde adeta bir devrim yapmıştır. Makine parkurunu sürekli genişleterek, bölge halkına istihdam sağlamakta ve firmamız çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Firmamız tarafından AB standartları normlarına göre üretilen Pamuk, Buğday, Arpa, Mercimek ve Nohut tohumluğu üretimi Ortadoğu, Asya ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerine pazarlamaktadır. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Çalışmalarımızda Teknik Ekibimiz ve üreticiler iş birliği içindedirler. Sürekli olarak Gıda Endüstrisinin ihtiyaçları, tüketici talepleri ve yeni trendler göz önünde tutulmaktadır.

Ülkemizin insanı için en iyi Endüstri, hububat ve baklagil tohumlukların çeşitlerini sunmak için üreticiler ile birlikte geliştiriyoruz. Olgunlar turizm kurulduğu 1995 tarihinden, bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji alt yapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye, nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına oto kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Olgunlar turizm kendi imkânları, altyapısı ve yüzlere varan son model araç filosu ‘’kalite’’ prensibinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Firmamız gelişen koşullar içinde müşteri taleplerine duyarlı olmayı ilke edinerek, teknoloji ve kalite prensiplerini benimseyen bir yapı oluşturmayı başarmıştır. Hizmet verilen kurumlar kadar taşıdığı yolcuların memnuniyetini de ön planda tutmayı ilke edinen kurumsal yapısıyla ve büyüyen hedefleri ile daima yanınızda olmayı hedeflemektedir. Gelişen ve genişleyen hizmet alanında yaptığı yatırımlarla müşterilerini birçok alanda desteklemektedir.

Öğrenci taşımacılığı, turizm taşımacılığı, kamu ve özel kurumlara araç kiralama hizmetleri ve özel taşıma hizmetleri gibi hizmetlerle profesyonellere çözüm ortaklığı sunmaktır.